Oferowane rodzaje stojaków

Stojak choinkowy Baumfix Aqua

Stojak choinkowy Baumfix Aqua

Nowoczesny i funkcjonalny stojak, który stabilnie utrzyma choinkę o wysokości maksymalnie 2,3 m. Od dołu jest on wyłożony miękkim materiałem, który zabezpiecza parkiet przed zarysowaniem. Stojak ten posiada 3-litrowy zbiornik na wodę. 
Mechanizm: stalowa pętla z jednej linki ściąga cztery szczęki i zaciska je na drzewku, dzięki czemu choinka umocowana jest stabilnie i nie zagraża bezpieczeństwu człowieka.

Cena: 140 zł

Stojak choinkowy Klick fix

Stojak choinkowy Klick fix

Praktyczny i nowoczesny stojak, który utrzyma choinkę o wysokości do 2 m. Na dole oklejony jest miękkim materiałem, który stanowi zabezpieczenie parkietu przed zarysowaniem. Stojak ten posiada szczelny zbiornik na wodę. 
Mechanizm: stalowa pętla z jednej linki ściąga cztery szczęki i zaciska je na pniu drzewka z jednakową siłą, co stanowi gwarancję stabilnego i bezpiecznego mocowania choinki.

Cena: 110 zł

Stojak choinkowy „JODŁA I”

Stojak choinkowy „JODŁA I”

Solidny stojak wykonany z rury i prętów stalowych, który pozwala na bezpieczny montaż choinki o wysokości do 3,5 m. Rura ma średnicę 11 cm i jest zaślepiona od spodu, co umożliwia nalanie do niej wody. Dodatkowo rura posiada kolec, który stabilizuje choinkę, oraz trzy śruby dociskowe pozwalające ustawić drzewko pionowo.

Cena: 110 zł

Stojak choinkowy „JODŁA II”

Stojak choinkowy „JODŁA II”

Mocny stojak wykonany z rury i prętów stalowych, który pozwala bezpiecznie ustawić choinkę o wysokości do 4,5 m. Rura ma średnicę 16 cm i jest zaślepiona od spodu, co umożliwia nalanie do niej wody. Dodatkowo rura posiada kolec, który stabilizuje choinkę, oraz trzy śruby dociskowe pozwalające ustawić drzewko pionowo.

Cena: 160 zł

Stojak metalowy „KWADRAT”

Stojak metalowy „KWADRAT”

Duży, masywny i funkcjonalny stojak do choinek o wysokości powyżej 4 m. Jest on wykonany z kątowników stalowych. Długość jego jednego boku to 80 cm. 

Cena: 550 zł


Skorzystaj z naszego doświadczenia!

Wszystkim naszym klientom zapewniamy darmowe konsultacje obejmujące doradztwo związane planowaniem ogrodu lub jego pielęgnacją. W celu uzyskania szczegółowych informacji na interesujący Państwa temat zapraszamy do naszego sklepu.

OGRODNIK
Beata Korycka Jerzy Korycki

Puławska 204
02-670 Warszawa

Pon.-Pt.: 10:00 - 18:00
21/22 grudnia: 09:00 - 18:00
24 grudnia: 09:00 - 14:00
W styczniu i lutym sklep nieczynny.