Ogrody marzeń, świąteczne choinki i oryginalne ozdoby

Rośliny to bardzo absorbujący towarzysze człowieka. My mamy z nimi bezpośredni kontakt o każdej porze roku, dlatego tak dobrze je rozumiemy i zajmujemy się nimi z pełną troską i oddaniem, a swoją pasję do ogrodnictwa przekładamy na konkretne działania.

Siedziba naszego sklepu ogrodniczego mieści się na Mokotowie u zbiegu ulic Puławskiej i Niepodległości oraz al. Wilanowskiej. Historia sklepu roślinnego w tym miejscu sięga lat 50., a nasza firma działa tu od 1988 roku, świadcząc pełen zakres usług ogrodniczych. 

Wiosną, latem i jesienią oferujemy projektowanie ogrodu oraz jego kompleksową pielęgnację. Stosujemy ciekawe i oryginalne rozwiązania przestrzenne tak, by cała kompozycja roślinna tworzyła jeden spójny obraz z architekturą domu, jego wnętrzem i otoczeniem. Zimą zapewniamy sprzedaż efektownych choinek, akcesoriów do nich oraz własnoręcznie wykonanych dekoracji świątecznych. Choinkę ze stojakiem oraz dodatkami, takimi jak bombki, lampki LED, wstążki, cukierki, pierniki, słodkie paczki, dostarczamy bezpośrednio do klienta.

Ponadto prowadzimy całoroczny sklep ogrodniczy, w którym można nabyć zarówno materiał roślinny – iglasty i liściasty, jak i specjalistyczne nawozy, ziemię oraz drobny sprzęt ogrodniczy. Dysponujemy bogatą ofertą nasion, drzew i krzewów owocowych i ozdobnych, sadzonek kwiatów z własnych hodowli, rozsadów warzyw oraz sadzonek innych roślin. 

Nasze produkty i usługi ogrodnicze proponujemy zarówno prywatnym miłośnikom pięknego ogrodu, jak i osobom zajmującym się opieką nad terenami zieleni przy budynkach mieszkalnych i biurowych. Do większych zamówień zapewniamy transport zakupionych artykułów w docelowe miejsce. Wszystkim udzielamy bezpłatnych porad, jak pielęgnować i chronić swoje rośliny oraz jak bezpiecznie stosować środki ich ochrony. 
Wieloletnie doświadczenie w branży ogrodniczej, bogaty wachlarz produktów i usług oraz profesjonalne podejście do powierzanych zadań sprawiły, że zyskaliśmy szerokie grono zadowolonych klientów.

Oczka wodne

Balkony i tarasy

Dekoracje świąteczne dla firm

Choinki cięte


Skorzystaj z naszego doświadczenia!

Wszystkim naszym klientom zapewniamy darmowe konsultacje obejmujące doradztwo związane planowaniem ogrodu lub jego pielęgnacją. W celu uzyskania szczegółowych informacji na interesujący Państwa temat zapraszamy do kontaktu.

OGRODNIK
Beata Korycka Jerzy Korycki
607363161