Dekoracje świąteczne

Ozdoby choinkowe

W naszej ofercie posiadamy stojaki, stroiki świąteczne, lampki, bombki

Zobacz więcej

Dekoracje świąteczne dla firm

Recepcja, biuro, sklep w czasie świąt powinno być ozdobione pięknymi dekoracjami

Na życzenie klienta zajmujemy się dekoracjami świątecznymi w budynkach firm. Oferujemy m.in. rozstawianie i ubieranie choinek ciętych oraz choinek w pojemnikach, a także przygotowanie stroików świątecznych. Zawsze wybieramy drzewka o wyglądzie i proporcjach dostosowanych do pomieszczenia, które mają ozdabiać.

Dostęp do rozmaitych gatunków choinek oraz wieloletnie doświadczenie w dekorowaniu nimi firm sprawiają, że przez lata działalności wykonaliśmy wiele ciekawych projektów.

Zobacz więcej

Zima

Choinki w pojemnikach

W naszej ofercie posiadamy świerki oraz jodły

Główne gatunki sprzedawane jako choinki w pojemnikach to świerki srebrne i pospolite oraz jodły, nieprzekraczające metra wysokości.

Choinki cięte

Święta to szczególny czas, który zasługuje na szczególną ozdobę jaką jest choinka.

Oferujemy choinki świąteczne o wysokości od 0,5 m do 5-6 m. O wysokiej jakości tych roślin świadczy przyznany im certyfikat Original Nordmann.

Wszystkie choinki pochodzą z wyspecjalizowanej plantacji i są uprawiane z myślą o Bożym Narodzeniu. Aby w sezonie świątecznym lasy szczególnie nie ucierpiały, w miejsce wyciętej choinki sadzone jest nowe młode drzewko.

W tym sezonie polecamy jodłę kaukaską – choinkę o pięknej zieleni, miękkiej igle i ładnym pokroju. Jej niewątpliwą zaletą jest to, że igły nie osypują się, lecz zasychają na gałązkach.

Stojaki

Wybierz najlepszy stojak dla swojego drzewka

Nasza oferta obejmuje także bogaty wachlarz podstawek pod choinki. Zapewniamy m.in. stabilne stojaki z pojemnikiem na wodę, by choinka jak najdłużej zachowała świeżość i estetyczny wygląd, funkcjonalne stojaki z linką metalową oraz solidne stojaki metalowe przeznaczone do podtrzymywania choinek 4-6-metrowych.

Zobacz więcej

Lato

Projektowanie ogrodu

Oferujemy projekty ogrodów wykonane przy pomocy nowoczesnego programu komputerowego Landscape. Dzięki niemu możemy wizualizować rzeczywisty wygląd roślin o każdej porze roku oraz prezentować planowany ogród w perspektywie 5, 10 czy 15 lat. Ladscape pomaga rysować ogród, zaznaczając jednocześnie cienie na trawniku czy tarasie o każdej porze roku i porze dnia.

Z przyjemnością zapraszamy naszych klientów na wirtualny spacer po planowanym ogrodzie. Wycieczka ta pomoże zaplanować i przemyśleć wszystkie jego elementy, takie jak: oczka wodne, kaskady, ścieżki czy kominki ogrodowe. Szczegóły te są niezwykle istotne zarówno pod kątem estetyki, jak i funkcjonalności przyszłego ogrodu.

Pielęgnacja ogrodów

Pielęgnacja ogrodu to nie taka prosta sprawa, dlatego powinni robić to profesjonaliści

W okresie od wiosny do jesieni ogród wymaga szczególnej troski. W odpowiedzi na oczekiwania naszych klientów świadczymy wysokiej jakości usługi związanej z pielęgnacją ogrodu.

Wczesną wiosną przycinamy i formujemy krzewy, drzewa i żywopłoty, aby podczas wegetacji wyglądały kształtnie, a zarazem ładnie kwitły i owocowały. Potem odsłaniamy rośliny z zimowych okryć i porządkujemy cały ogród, usuwając wyschniętą trawę i obumarłe liście oraz stosujemy nawozy. Wiosną sadzimy kwiaty, aby ogród błyszczał feerią barw.

Kolejne czynności związane z pielęgnacją ogrodu obejmują m.in. koszenie trawy, wyrywanie chwastów, wycinanie przekwitłych kwiatów, opiekę nad roślinami dostosowaną do ich potrzeb oraz wiele innych prac ogrodniczych.

Trawniki

Nie chcesz czekać na piękny trawnik? Skorzystaj z naszej ofert trawników z darni

Nasza oferta usług obejmuje także układanie trawnika rolkami z darni. Metoda ta zastępuje tradycyjny sposób wysiewu nasion trawy.

Darń jest przygotowywana w wyspecjalizowanym zakładzie i zawiera od razu rozkrzewioną trawę z dobrze rozwiniętym systemem korzeniowym. Zwiniętą w rolki trawę przewozimy w docelowe miejsce, gdzie układamy ją i rozwijamy zgodnie z projektem ogrodu.

Koszt założenia trawnika z rolki jest tylko pozornie większy od kosztu trawnika z siewu. Po analizie wszystkich czynników okazuje się, że właściwie pielęgnowany trawnik z darni jest bardziej ekonomiczny i funkcjonalny od trawnika z siewu.

Oczka wodne

Nic tak nie upiększa ogrodu jak oczko wodne z bujną roślinnością

Oferujemy projektowanie, zakładanie i pielęgnację oczek wodnych. Do stworzenia tego typu zbiorników wodnych w ogrodzie wykorzystujemy wysokiej jakości produkty, najlepsze rośliny wodne oraz sprawdzone technologie, by oczko prezentowało się estetycznie i przez lata zachowywało swój pierwotny blask.

Balkony i tarasy

Na wgląd Twoich kwiatów na balkonie ma wpływ wiele czynników słońce, wiatr, dlatego też my chcemy Ci pomóc w doborze najlepszych kwiatów

Naszym klientom proponujemy zagospodarowanie balkonu lub tarasu tak, aby stał się on namiastką prawdziwego ogrodu. Oferujemy aranżacje obejmujące uprawy roślin w wielkich ozdobnych donicach. Z powodzeniem sadzimy kwiaty - surfinie, petunie, niecierpki, pelargonie, a także zioła, takie jak tymianek, bazylia czy mięta oraz drobne owoce (specjalne odmiany truskawek i pomidorów). Balkonowy ogród ubogacamy pnączami – jednoroczną kobeą lub wieloletnimi: glicynią, milinem lub winobluszczami.

Chemia ogrodowa

Owady i szkodniki w ogrodzie to zmora niejednego ogrodnika. Zadbaj o swój ogród jak profesjonalista

Oferujemy szeroki asortyment środków chemicznych, które leczą choroby roślin oraz skutecznie im zapobiegają. Substancje te można stosować w ogrodzie, na balkonie oraz w mieszkaniu.

Dysponujemy środkami, które zwalczają: przędziorki, mszyce, mrówki, inne owady, choroby grzybowe na roślinach ozdobnych, choroby grzybowe na drzewkach owocowych, choroby grzybowe na warzywach, chwasty, krety


Skorzystaj z naszego doświadczenia!

Wszystkim naszym klientom zapewniamy darmowe konsultacje obejmujące doradztwo związane planowaniem ogrodu lub jego pielęgnacją. W celu uzyskania szczegółowych informacji na interesujący Państwa temat zapraszamy do naszego sklepu.

OGRODNIK
Beata Korycka Jerzy Korycki
607363161